صفحه اصلی arrow نکات علمی پژوهشی
نکات علمی پژوهشی
زنگ تفریح بیشتر= یادگیری بهتر چاپ ارسال به دوست

افزایش وقت استراحت و بازی کردن دانش آموزان در مدارس باعث بهتر شدن رفتار آنان در کلاس های درس خواهد شد. بررسی دانشمندان دانشکده پزشکی آلبرت اینیشتین آمریکا نشان می دهد که کم بودن زمان آزاد برای بازی و استراحت دانش آموزان در مدارس باعث خواهد شد که در کلاس های درس شیطنت و سرپیچی دانش آموزان بیشتر شود. دکتر لیگ وینکور از دانشگاه مریلند آمریکا در این باره به فاکس نیوز گفت: بررسی ها نشان می دهد کودکان به بازی، ورزش و تمرین کردن نیاز دارند تا بتوانند در طی آن تنش های خود را کاهش و قدرت یادگیری خود را افزایش دهند. همچنین استراحت و ورزش کردن به دانش آموزان امکان تخلیه انرژی می دهد و باعث می شود هنگام بازگشتن به کلاس توان تازه ای داشته باشند.

با كدامين زبان سخن مي گويي؟ چاپ ارسال به دوست

رفتار هاي گوناگوني كه از ما سر مي زند آينه تمام نمايي براي نشان دادن شخصيت ماست. به تعبيري بهتر رفتار هاي روزمره ما انعكاس شخصيت واقعي ماست. چنين است كه توجه و دقت كردن به انواع گوناگون رفتاري كه در طول يك روز انجام مي دهيم از اهميت ويژه اي برخوردار است.

ادامه مطلب ...
همایش ملی چالشها و راهکارهای توسعه آی تی در روستا چاپ ارسال به دوست

یزد، 12 اسفند ماه 1387

   

همایش ملی چالشها و راهکارهای توسعه آی تی در روستا، یزد، 12 اسفند، 8 صبح، سالن شرکت برق

ادامه مطلب ...
7نكته كليدي براي مديران تازه‌كار چاپ ارسال به دوست
شما چه براي اولين بار است كه مدير مي‌شويد و چه قبلاً مدير بوده‌ايد بايد با انتقال به پست جديد محتاطانه برخورد كنيد كه اين با يك برنامه قدم به قدم آغاز مي‌شود. براي اين كار چند توصيه عملي در زير پيشنهاد مي‌شود

ادامه مطلب ...
وام کارآفريني و فناورانه چاپ ارسال به دوست


دستورالعمل اجرايي حمايت از كارآفرينان در راه‌اندازي كسب و كارهاي فنّاورانه از محل اعتبارات آيين نامه اجرايي بنگاه هاي کوچک اقتصادي زودبازده و کارآفرين


اين دستورالعمل به استناد بند 7 مصوبه دهمين جلسه شوراي عالي اشتغال مورخ 26/4/1386 ابلاغي به شماره ۵۵۹۴۳ مورخ ۱۳۸۶/۵/۷ تهيه و با شماره ۹۹۶۵۱ مورخ 1386/08/19 به دستگاه ها ابلاغ شده است.
ادامه مطلب ...
<< شروع < قبل 11 12 13 14 بعد > آخر >>

نتایج 109 - 117 از 119
 
 
جمعه
آذر
1398
01
 
منوی اصلی
صفحه اصلی
سوابق علمی - اجرايی
رویدادها و اقدامات
نشریه پارس نامه
مطالب آموزشی
نکات علمی پژوهشی
گالری تصاوير
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
 
Developed ByMambolearn Team