صفحه اصلی arrow نکات علمی پژوهشی
نکات علمی پژوهشی
نخستين هفته فرهنگي تفكر و نوآوري برگزار مي‌شود چاپ ارسال به دوست
هفته فرهنگي تفكر و نوآوري شهر تهران با هدف توسعه وترويج فرهنگ خلاقيت و نوآوري در بين شهروندان و ترغيب اقشار مختلف مردم به مشاركت فكري و ايده‌پردازي براي حل مسايل و مشكلات شهري برگزار مي‌شود.
ادامه مطلب ...
مخاطبان، ديگر يكسان نمي‌انديشند چاپ ارسال به دوست
‌جهان كنوني با شتاب در حال تحول است و اينترنت يكي از عوامل اصلي جهاني شدن به شمار مي‌رود.
نخستين‌بار در جهان، شبكه تلويزيوني CNN موفق شد عنوان آغازگر جهاني‌شدن را از آن خود كند. اين شبكه توانست اخبار را در دسترس مردم سراسر جهان قرار دهد. هرچند پديده‌ جهاني‌شدن تنها بعد رسانه‌اي را در برنمي‌گيرد و شامل كليه ابعاد زندگي اجتماعي بشر مي‌شود، اما در اين نوشته مجال پرداختن به تمامي ابعاد جهاني شدن نيست بلكه اين پديده از بعد آثار آن در سطح رسانه‌ها مورد ارزيابي قرار مي‌گيرد. شايد در طول تاريخ كمتر پديده‌اي مانند جهاني شدن تا اين حد با ديدگاه‌هاي متفاوت و بعضا متعارض روبه‌رو بوده است و اتفاقا همين تفاوت آرا بر جذابيت آن افزوده است.
ادامه مطلب ...
ايرانيان نخستين كساني بودند كه جزاير كومور را كشف كردن چاپ ارسال به دوست
سفير كبير و نماينده تام‌الاختيار اتحاديه كومور گفت: نخستن كساني كه جزاير كومور را كشف كردند ايراني و از اهالي شيراز بودند.
ادامه مطلب ...
اولین تلفن همراه مکانیکی جهان چاپ ارسال به دوست

تلفن همراه چیرمن که عنوان اولین تلفن همراه مکانیکی جهان را به خود اختصاص داده است برای تامین انرژی مورد نیاز خود از انرژی جنبشی چرخدنده هایی در حال حرکت استفاده می کند

 
ادامه مطلب ...
نسل دوم صفحات هوشمند رایانه ای چاپ ارسال به دوست

نسل دوم از صفحات هوشمند رایانه ای مایکروسافت تا 2 الی 3 سال دیگر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.این صفحات هوشمند رایانه ای لمسی و چند کاره است که ظاهری شبیه میز داشته و نمایشگر مسطح آن توانایی خواندن اشاره های لمسی متعددی را دارد

 
ادامه مطلب ...
<< شروع < قبل 11 12 13 14 بعد > آخر >>

نتایج 91 - 99 از 119
 
 
پنجشنبه
آبان
1398
23
 
منوی اصلی
صفحه اصلی
سوابق علمی - اجرايی
رویدادها و اقدامات
نشریه پارس نامه
مطالب آموزشی
نکات علمی پژوهشی
گالری تصاوير
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
 
Developed ByMambolearn Team