صفحه اصلی arrow نکات علمی پژوهشی arrow اولویت های پژوهشی arrow تنظیم نور از طریق Copy & Paste
تنظیم نور از طریق Copy & Paste چاپ ارسال به دوست
شرکت فیلیپس سیستم نوری را طراحی کرده که قادر است نور یک قسمت از محیط را که شما انتخاب میکنید کپی کرده و نور بقیه قسمت های خانه را همانند آن تنظیم کند.

همه ی ما با Copy و Paste کردن آشنا هستیم. و روزانه از آن استفاده میکنیم. البته گاهی اوقات از آن استفاده ی مفید میکنیم و گاهی اوقات هم از Copy و Paste استفاده ی بد میکنیم مانند وقتی که می خواهیم مطالب یک وب سایت را به نام خودمان در جایی دیگر منتشر کنیم!
به هر حال شرکت فیلیپس تصمیم گرفته که از این روش یک استفاده ی مفید بکند. این شرکت سیستم نوری را طراحی کرده که قادر است نور یک قسمت از محیط را که شما انتخاب میکنید کپی کرده و نور بقیه قسمت های خانه را همانند آن تنظیم کند.
این سیستم به وسیله ی حسگر های ویژه ای این کار را انجام میدهد و قادر است که شدت نور - رنگ نور و درجه ی اشباع نور را تشخیص داده و نور را در دیگر بخش های خانه همانند آن تنظیم کند. این سیستم دارای یک دیتابیس مرکزی نیز هست که قادر است تنظیمات مختلف نوری را در خود ذخیره کند تا بعدا به آن دسترسی داشته باشید.
با این سیستم به راحتی میتوانید نور قسمتی از خانه را انتخاب کرد و به سیستم گفت که این نور را Copy کرده و در بقیه خانه Paste کند.

منبع: http://persianusers.ir/

 
 
شنبه
بهمن
1401
08
 
منوی اصلی
صفحه اصلی
سوابق علمی - اجرايی
رویدادها و اقدامات
نشریه پارس نامه
مطالب آموزشی
نکات علمی پژوهشی
گالری تصاوير
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
 
Developed ByMambolearn Team