صفحه اصلی arrow نکات علمی پژوهشی arrow اولویت های پژوهشی arrow دومین کنفرانس شهر الکترونیک برگزار می‌شود
دومین کنفرانس شهر الکترونیک برگزار می‌شود چاپ ارسال به دوست
دبیر علمی دومین کنفرانس شهر الکترونیکی گفت: این کنفرانس توسط جهاد دانشگاهی و شهرداری تهران 3 و 4 خرداد ماه در سالن همایشهای برج میلاد برگزار می شود.

دبیر علمی دومین کنفرانس شهر الکترونیکی گفت: این کنفرانس توسط جهاد دانشگاهی و شهرداری تهران 3 و 4 خرداد ماه در سالن همایشهای برج میلاد برگزار می شود.

دکتر علی اکبر جلالی دبیر علمی دومین کنفرانس شهر الکترونیکی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت: در این کنفرانس حدود 350 مقاله در زمینه های مرتبط با پیاده سازی شهر الکترونیکی به دبیرخانه این کنفرانس ارائه شده است.

وی افزود: در این همایش علاوه بر ارائه سخنرانی علمی 6 میزگرد تخصصی در حوزه های مرتبط با حضور مسئولان کشور برگزار می شود.

جلالی از برگزاری نمایشگاه جنبی در این کنفرانس خبر داد و اظهار داشت: در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای محققان کشور در حوزه خدمات الکترونیکی شهری عرضه می شود.

دبیر علمی کنفرانس با تاکید بر اینکه این کنفرانس با همت جهاد دانشگاهی و شهرداری تهران و 500 شرکت دولتی و خصوصی برگزار می شود، ادامه داد: در روزهای برگزاری این کنفرانس کتابی تحت عنوان "هزار و یک خدمت تعاملی دستگاههای دولتی و خصوصی" ارائه می شود. این اقدام به منظور افزایش آگاهی های عمومی در زمینه خدمات الکترونیکی شهری و مزایای آن صورت می گیرد.

جلالی با بیان اینکه شهر الکترونیکی شهری است که کلیه خدمات در حوزه هایی چون تجارت، بانکداری، دولت، آموزش و سایر خدمات به صورت الکترونیکی ارائه می شود، خاطرنشان کرد: شهر الکترونیکی برای شهروندان این امکانات را ایجاد می کند تا در 24 ساعت شبانه روز بتوانند از منزل و بدون حضور فیزیکی در بانکها، فروشگاهها و ... از خدمات شهر الکترونیکی بهره مند شوند.

منبع: مهر

 
 
شنبه
بهمن
1401
08
 
منوی اصلی
صفحه اصلی
سوابق علمی - اجرايی
رویدادها و اقدامات
نشریه پارس نامه
مطالب آموزشی
نکات علمی پژوهشی
گالری تصاوير
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
 
Developed ByMambolearn Team