صفحه اصلی arrow نکات علمی پژوهشی arrow اولویت های پژوهشی arrow صندوق توسعه کارآفرینی از کسب و کارهای کوچک حمایت می کند.
صندوق توسعه کارآفرینی از کسب و کارهای کوچک حمایت می کند. چاپ ارسال به دوست

مدیرعامل صندوق توسعه کارآفرینی امید کشور گفت: این صندوق از کسب و کارهای خرد و کوچک حمایت می کند. اصغر نورالله زاده روزسه شنبه درنشست بررسی مشکلات کارآفرینان این شهرستان افزود: این صندوق با اعطای تسهیلات از کسب و کارهای کوچک حمایت می کند.
وی به افزایش ۷۰ درصدی اعتبارات اشتغال در سال جاری اشاره کرد وگفت: این تصمیم کمک بزرگی به اشتغال کشور و تولید است.
وی در ادامه به طرح راهبرد صنعتی سازی روستاها با شعار یک روستا- یک محصول و هر خانه، یک کارخانه در قالب حمایت مالی از محصول دارای مزیت رقابتی روستاها اشاره کرد و گفت: این صندوق از مرحله اول تولید تا تولید، بازاریابی و فروش محصول، به حمایت مالی از فعالان اقتصادی وکارآفرینان می پردازد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید پرداخت تسهیلات و حمایت از جوانان و کارآفرینان و طرحهای اولویت دار متناسب با توسعه هر منطقه و حمایت از محصولات بازار محور را از دیگر برنامه های صندوق عنوان کرد.
نورالله زاده اظهارکرد: طبق برنامه از کسب وکارهای کوچک این صندوق، متوسط را شبکه بانکی و واحدهای بزرگ را نیز صندوق توسعه ملی و بازار سرمایه پول حمایت می کنند.
وی اعلام کرد: در سال جاری بیش از ۲۹۰ میلیارد تومان به اشتغالزایی و ازدواج جوانان این استان اختصاص یافته است.
نماینده مردم شهرستانهای خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی نیز دراین نشست از اقدامات صندوق کارآفرینی امید در حمایت از راه اندازی کسب وکار های خرد وکوچک و کمک به چرخه اقتصادی و اشتغالزایی تقدیرنمود.
دکتر جلیل جعفری باتوجه به استعدادهاوپتانسیل منطقه خواستار اجرایی شدن طرحهای کارآفرینی در روستاهای دارای پتانسیل شد.
وی در ادامه ضمن دیدار چهره به چهره با کارآفرینان، دهیاران ،اعضای شوراهای اسلامی و اقشار مختلف به بررسی درخواست‏های متقاضیان پرداخت و دستورهای لازم جهت مرتفع نمودن مشکلات آنان را صادر کرد.
شهرستان کوثر به مرکزیت شهر گیوی در ۸۵ کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.
 
 
يكشنبه
فروردين
1402
06
 
منوی اصلی
صفحه اصلی
سوابق علمی - اجرايی
رویدادها و اقدامات
نشریه پارس نامه
مطالب آموزشی
نکات علمی پژوهشی
گالری تصاوير
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
 
Developed ByMambolearn Team